logo

Twój Dom

Targi Kamienia 2015

Ciekawstki z Targów

W ostatnim tygodniu miały miejsce targi Kamienia w Poznaniu, które dobiegły końca. Jak co co roku nie mogła na nich zabraknąć naszego przedstawiciela. Nasza wizyta zaowocowała szeregiem kontaktów i nowych kontraktów.

Za najciekawsze uważam warsztaty, które odbyły się w piątek , współorganizowane wspólnie z redakcją „Nowego Kamieniarza”, zajęcia dla studentów architektury i młodych projektantów. Studenci uczestniczyli w wykładach polskich i zagranicznych specjalistów z zakresu kreatywnego wykorzystania kamienia w projektach architektonicznych. Ponadto zaplanowano konsultacje z wystawcami targów STONE dotyczące struktury kamienia i różnych technik jego obróbki. Następnie na podstawie zdobytej wiedzy uczestnicy warsztatów przygotowywali projekt kamiennego elementu. Zwycięskie koncepcje zostały przekazane do firm kamieniarskich, które na ich podstawie wykonają prototypy.


Powyższy artykuł jest wyrazem poglądów i opinii wyłącznie jego autora. T-Dom nie ponosi odpowiedzialności za zawartość tego artykułu ani za możliwe konsekwencje jakichkolwiek działań podjętych w oparciu o dostarczone w nim informacje.
Ikona artykułu

Trudna decyzja?

Doskonale znamy dostępne na rynku produkty i rozwiązania.

Pomożemy Ci dokonać wyboru!

UMÓW SIĘ NA POMIAR


Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało wysłane.

Coś poszło nie tak z wysyłaniem formularza..