logo

Twój Dom

Najbielsze Okna na Świecie

Białe Profile

Niemiecka jakość

SystemBrugmann to nowoczesny, niemiecki system profili PCW. Produkowany jest zarówno w Niemczech jak i w Polsce. Krajowa produkcja realizowana jest pod nadzorem technologicznym i gwarancyjnym firmy Brugmann Polska. Jakość systemu wyróżniają liczne uzyskane atesty i certyfikaty, między innymi Atest Higieniczny PZH, czy Atest Niepalności wydawany przez CNBOP.

Co nas wyróżnia?

Okna produkowane na profilu Brugmann, wyróżnia nie tylko 40-letnia tradycja jego wykonania, ale także fakt, że system profili Brugmann bez wątpienia należy do tych najnowszej generacji. Niezawodność i trwałość sprawia, że wykorzystywany jest bez niespodzianek do produkcji okien na terenie nie tylko Polski, czy Niemiec, ale całej Europy.

Bo liczy się czas

Jako producent okien na profilu Brugmann jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa okna w terminie nie przekraczającym 7 dni oraz zagwarantować idealną biel tego profilu. Jest możliwość zamówienia okien z szarymi uszczelkami zamiast standardowych czarnych w - co ciekawe - podstawowej cenie, bez żadnych dopłat.

Powyższy artykuł jest wyrazem poglądów i opinii wyłącznie jego autora. T-Dom nie ponosi odpowiedzialności za zawartość tego artykułu ani za możliwe konsekwencje jakichkolwiek działań podjętych w oparciu o dostarczone w nim informacje.
Ikona artykułu

Trudna decyzja?

Doskonale znamy dostępne na rynku produkty i rozwiązania.

Pomożemy Ci dokonać wyboru!

UMÓW SIĘ NA POMIAR


Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało wysłane.

Coś poszło nie tak z wysyłaniem formularza..