logo

Twój Dom

Producenci | Salamander

Najważniejsze informacje o ofercie
Obraz Salamander Logo Producenta Salamander

Salamander

Salamander należy do niemieckiej grupy Salamander Industrie Produkte (SIP), skupiającej firmy, które swoje produkty sygnują marką Brügmann, Salamander i bluEvolution.

W skład grupy SIP wchodzi również firma Salamander Window & Door Systems S.A., która jest zaliczana do ścisłej czołówki producentów okienno-drzwiowych profili z PCV w Polsce.

Marka Salamander w Polsce

Początki obecności Salamander Window & Door Systems S.A. w Polsce datowane są na rok 1990, w którym rozpoczęto sprzedaż nowoczesnych profili PCV do produkcji okien i drzwi.

Duży potencjał, jakim dysponuje Salamander Window & Door Systems S.A., pozwala na zabezpieczenie potrzeb polskiego rynku i na dużą skalę zaspakajać oczekiwania odbiorców z Europy Zachodniej, Wschodniej i Południowej. Najwyższe normy jakościowe, dbałość o wysoką klasę tworzywa, zapewniają klientom pełną satysfakcję z wyrobu.

Firma posiada certyfikat ISO 9001 oraz RAL.


Pełną ofertę okien producenta dostępną za pośrednictwem Twój Dom znajdą Państwo w poniższych katalogach.

Źródło - materiały producenta

Salamander w ofercie T-Dom

Okna PCV i aluminiowe

Porta KBE Schuco Veka Salamander Stolbud Koronea Stollar Gamet Metal-bud Kuchinox Ventair Aereco Gerda Wikęd Anbo Dre Stolgen Pol-Skone Voster Dierre Intenso Wiśniowski Twój Dom TD Parapety Erkado

Trudna decyzja?

Doskonale znamy dostępne na rynku produkty i rozwiązania.

Pomożemy Ci dokonać wyboru!

UMÓW SIĘ NA POMIAR


Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało wysłane.

Coś poszło nie tak z wysyłaniem formularza..