logo

Twój Dom

Producenci | Veka

Najważniejsze informacje o ofercie
Obraz Veka Logo Producenta Veka

VEKA

VEKA jest posiadającym ponad 40 letnie doświadczenie, czołowym na świecie producentem profili okiennych z PCV i dostawcą systemów profili dla producentów drzwi i rolet. To jeden z pionierów produkcji systemów okiennych i drzwiowych z tworzywa sztucznego.

VEKA Polska Sp. z o.o. powstała w Skierniewicach w 1994 roku. Obecnie VEKA Polska Sp. z o.o. to trzecia co do wielkości fabryka profili okiennych w grupie VEKA w Europie. Jak wszystkie zakłady produkcyjne w grupie VEKA, tak i w VEKA Polska w centrum uwagi stoi bezkompromisowa dbałość o rozwój nowoczesnych technologii, doskonałą jakość wytwarzanych produktów oraz o środowisko.

Nowoczesność i ekologia

Grupa VEKA posiada najnowocześniejszy w Europie zakład do recyklingu starych okien, drzwi i rolet z PCV. Posiadające świetne właściwości izolacyjne profile VEKA stanowią podstawę do produkcji doskonałych i energooszczędnych okien, a te pozwalają z kolei obniżyć koszty ogrzewania i emisję CO2 do atmosfery.


Pełną ofertę okien VEKA dostępną za pośrednictwem Twój Dom znajdą Państwo w poniższych katalogach.

Źródło - materiały producenta
Porta KBE Schuco Veka Salamander Stolbud Koronea Stollar Gamet Metal-bud Kuchinox Ventair Aereco Gerda Wikęd Anbo Dre Stolgen Pol-Skone Voster Dierre Intenso Wiśniowski Twój Dom TD Parapety Erkado

Trudna decyzja?

Doskonale znamy dostępne na rynku produkty i rozwiązania.

Pomożemy Ci dokonać wyboru!

UMÓW SIĘ NA POMIAR


Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało wysłane.

Coś poszło nie tak z wysyłaniem formularza..